kurye, moto kurye

Acil Kurye , Motokurye , yaya kurye hizmetleri

Acil Kurye Telefon

    info@rtlkurye.com

 RTL Kurye


RTL Kurye kurulduğu 1994 yılından bu güne kurumsal ve bireysel müşterilerine başarı ile hizmet vermekte olup kalitesinden ve hizmet anlayışından ödün vermeksizin hizmet ağını genişletmektedir.

KURYE
Bugün 60 Motokurye 12 Yayakurye ve 8 aracı ile sizlere hizmet vererek büyümeye devam etmektedir.

TOPLU GÖNDERILER
Her türlü toplu gönderiniz en ekonomik ve en hizli sekilde tasnif edilerek gönderileriniz imza karsiligi hizli ve güvenli sekilde adreslerine teslim edilir ve raporlamalari müsterilerimize ulastirilir.

EK HIZMETLER
Toplu gönderileriniz kapsaminda etiketleme, barkodlama, posetleme ek hizmetleri de talepleriniz dogrultusunda gerçeklestirilmektedir.

PROFESYONEL KADRO
Toplam 133 kisilik ekibiyle RTL kurye sizlere profesyonel hizmeti profesyonel kadro ile sunmaktadir.

IDARI YAPILANMA
Genel Merkezimizde müsterilerimizin her türlü ihtiyacina en kisa, en ekonomik sekilde çözüm üretmek üzere yetistirilmis 19 kisilik profesyonel idari kadro ile hizmet verilmektedir. Sektöründe uzun yillardir çalismakta olan egitimli takimimiz hizmet verdigimiz tüm müsterilerimizin beklentilerine dogru çözümleri sunacak profesyonel beceri ve bilgi birikimine sahiptir.

ILETISIM AGI
RTL, hizmet vermekte olan tüm birimlerine her an ulasabilecek teknolojik iletisim agina sahiptir. Bu nedenle müsterinin soru ve sorunlarina aninda çözüm üretebilir.

RAPORLAMA RTL
müsterisine maksimum fayda saglayabilecek periyotta raporlama yaparak beklentilerinize ve is hiziniza katki saglayacaktir.

EKONOMIK ÇÖZÜMLER
RTL, müsteri odakli çalisma prensibi dogrultusunda müsterisinin isini kolaylastiracak en ekonomik ve pratik çözümler üreterek gerçek bir hizmet kurulusu oldugunu göstermektedir.

ACIL HAT
Mesai saatleri disinda acil gönderileriniz oldugu durumlarda 24 SAAT hizmet vermekte olan acil durum hattimiz hizmetinizdedir.

MÜSTERI GIZLILIGI
RTL bünyesinde her müsterinin bilgileri, gönderi detaylari ve teslimat raporlari gizli tutulmakta ve hiçbir sart altinda 3.sahislara bilgi verilmemektedir.

DATABASE RTL
genel adres bilgilerini içeren güncel adres bilgileri ile sizlere bilmediginiz adreslere yapacaginiz gönderilerde de yardimci olacaktir.

 
Moto Kurye
  
Kargo
  
Yurtdışı Kargo
  
Lojistik ve Depolama
  
Dağıtım
  
Hava, Deniz, Kara Kargo
  
 
 

Ana Sayfa  Kurumsal  Hizmetlerimiz  Referanslarımız Haberler İletişim

Merkez Mh. Dereboyu Cd. No : 61/2 Küçükçekmece/ İstanbul-Türkiye
RTL.com.tr Her Hakkı Saklıdır. 2014